fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Godna płaca dla budżetówki

- Rząd, który nie szanuje pracowników sfery budżetowej, nie szanuje państwa. Rząd, który odwraca się plecami od polskich pielęgniarek, nauczycielek, urzędników - to rząd antypolski - mówi posłanka Agnieszka Dziemianowicz-Bąk podczas demonstracji pod urzędem wojewódzkim.

- Sprawa jest prosta. Pracownicy budżetówki muszą w końcu w Polsce godnie zarabiać, bo inaczej po prostu rozsypie na się państwo - mówi poseł Adrian Zandberg. Nie może być tak, ze ktoś, ktoi pracuje dla polskiego państwa zastanawia się, czy mu w kolejnym miesiącu wystarczy na czynsz - dodaje.

Walka o 20% podwyżek to nie tylko walka o lepszą pracę - to walka o lepszą Polskę, dla nas wszystkich. Demonstrujemy pod urzędem wojewódzkim wspólnie z Ogólnopolskim Porozumieniem Związków Zawodowych, a także z pracownikami i pracownicami sfery budżetowej we Wrocławiu. Lewica stoi murem po stronie słusznych praw pracowniczych.

2022 07 30 Wroclaw demonstracja podwyzki 11 copy copy

2022 07 30 Wroclaw demonstracja podwyzki 16

2022 07 30 Wroclaw demonstracja podwyzki 12

2022 07 30 Wroclaw demonstracja podwyzki 1

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem